День Доброти

З 13 по 17 листопада 2023 р. в нашому дошкільному закладі пройшов тематичний тиждень присвячений просвітницько-профілактичним заходам до Всесвітнього Дня Доброти

Мета тижня: виховувати у дітей відповідальність, турботливе ставлення до своїх близьких, друзів, братів менших, доброзичливість, готовність  прийти на допомогу, прагнення бути милосердними, розуміння того, що добрі  вчинки дітей –  це найкраща нагорода дорослим.

В рамках «Тижня доброти» в кожній віковій групі пройшли цікаві заняття, ігри тощо, які включали наступні заходи:

– заняття «Хай добро панує в світі», «Добро починається з тебе», ігри «Добре-погано», «Оціни вчинок», «Квітка добрих справ», «Скажи другу комплімент», «Впіймай ласкаве слово»; читання оповідань В. Бірюкової «Упертий коток» і Т. Пшеничної «Жадібний Євгенко»,
 «Подорож з Добриком», дидактичні ігри «Долоньки доброти»,бесіда «Добрі справи поруч з нами», розгляд ілюстрацій «Добрі справи та не дуже»; моделювання ситуації «Поділися іграшкою», малювання «Дружні долоньки єдності», виготовлення «Ромашки толерантності» ;   слухання пісень про дружбу з мультфільмів, перегляд мультфільму «Мудрі казки тітоньки Сови», розігрування ситуацій.

Для батьків та педагогів були проведені  онлайн-консультації: «Доброта – це…», «Сіємо зерна добра та любові», «Людина починається з добра», "Меседж доброти" та вправа "Квітка добробуту". В соціальній мережі Фейсбук та в групах у Вайбері,Телеграмі вихователі, практичний психолог поділилися з батьками та колегами фотозвітами проведення Тижня доброти в своїх вікових групах.

Для дітей було домашні завдання: протягом Тижня робити різні добрі справи, а потім розповісти про них, підтвердивши свої слова фото. Діти з задоволенням робили різні добрі справи, були дуже горді і задоволені, розповідаючи про них своїм одноліткам.

Сьогодення потребує від людей, щоб вони могли залишатися людяними,  добрих справ, а й милосердя, чуйності, толерантності, співчуття. Саме такі якості ми виховуваємо  у вихованців нашого закладу.