Фіточаювання

З метою підвищення рівня знань дітей про лікувальні властивості рослин, формування в дітей здоров’язберігаючої компетентності, підвищення імунітету і життєвого тонусу 7 лютого 2024 року в ЗДО №35 провели виховний захід «Зимове фіточаювання».

В рамках тижня ОБЖД  "Журба здоров'я відбирає, а  радісна думка прибавляє" серед батьків було оголошено челлендж " Домашнє фіточаювання". Батьки із задоволенням прийняли цей виклик. Презентуємо світлини їх сімейного  чаювання.   Також, для укріплення імунітету, вихованцям нашого закладу  систематично готується чай з шипшини, яка відома своїми лікувальними властивостями.