LEGO-camp

25 вересня в ЗДО № 35 "Світлячок" Відбулося урочисте відкриття "LEGO-camp. Творці майбутнього". Дітей зустрів мульт-герой Фіксик, який оголосив про початок челенджу між групами. Найменші учасники ,методом жеребкування, отримали почесне право першими розпочати змагання. Під час заходу діти були активними учасниками різноманітних, цікавих, креативних завдань, та отримали безліч позитивних емоцій.

Ми звикли думати,що гра- це просто забавка, та насправді гра-це універсальний спосіб виховання і навчання.Ось і сьогодні вихованці групи 1 ЗДО 35 Світлячок граючи навчалися, використовуючи при цьому свій улюблений конструктор Lego. День пройшов продуктивно та вдало! На позитивних емоціях і в гарному настрої діти передають челенж наступній групі 3.

В рамках проєкту " LEGO - camp . Творці майбутнього " група # 3 створили казкове МІСТО де пануватиме лише радість та щастя ,а головне мир. Вихованці групи по завершенню дня передають челедж групі # 2.

Виклик прийнято! Юні Техніки готові до веселих випробувань та Ігор! З дітьми була проведена дидактична гра «Хто? Що?» у якій за допомогою цеглинок та картинок , діти будували будиночки відповідно до назви. Не обійшлося заняття і без фізкультхвилинки « Спритні цеглинки», на якій настрій у дітей був дуже піднесений і радісний. Конструювання - найулюбленіше заняття дошкільнят , не залишилось осторонь. Діти із захопленням складали картину на відповідну тематику! Все вдалося!!!

Вихованці групи # 4 гідно завершили челендж "LEGO- camp.Творці майбутнього" . Неоціненний досвід ,безліч позитивних емоцій, щасливих посмішок та багато гарних світлин будуть нагадувать нам про це феєричне свято LEGO.
Батьки, також, підтримали челендж та вечорами будували своє місто мрії. Дякуємо всім учасникам ,за участь в цьому цікавому та яскравому проєкті.