Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

В межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в  ДНЗ №35 "Світлячок " 07.12.2023 року пройшла акція-позитив «Наші долоньки проти насилля». На знак протесту проти зла та несправедливості у всьому світі дітки, які долучились до участі в акції, залишили свої долоньки-дотики на тематичному стенді «Наші долоньки проти насилля!».

Маємо надію та сподівання, що сучасне та прийдешні покоління зможуть своєю небайдужістю розірвати коло жорстокості та насильства, змінити світ на краще!

Міжнародний день волонтера.

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.

Цей день присвячений людям, які добровільно та безкорисливо допомагають тим, кому необхідна допомога.

Саме сьогодні колектив, батьки та діти нашого садочка прийняла участь у челенджі "Миколайчики-захисникам і захисницям, Миколайчики воїнам". Де кожен з учасників зміг відчути себе трішки волонтером та подарувати воїнам частину домашнього тепла та затишку.

Міжнародний день людей з інвалідністю

Людей із наслідками важких травм та інвалідністю ми зустрічаємо ледь не щодня. Це складна тема для розмови з дитиною, і нам, можливо, хотілося б її уникнути, але говорити про це важливо. По-перше, щоби підготувати дитину до такої зустрічі (її може налякати те, чого вона не розуміє); по-друге, аби проявити повагу.

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" 04.12.2023 року в ДНЗ#35 "Світлячок" практичним психологом проведено заняття з метою формування у дітей любові і повазі до людей з обмеженими можливостями та виховання чуйності та співчуття.

З батьками закладу були проведені просвітницькі бесіди на тему "Всі ми різні,всі ми рівні"

Просвітницьке заняття

"Обережно незнайомці!"

Як навчити дитину розбиратися в людях і не довіряти кожному зустрічному?

У наш неспокійний час, важливо пояснити дитині, що бувають не тільки добрі люди, а й ті, які можуть заподіяти шкоду.

З цією метою практичним психологом 01.12.2023 року були проведені просвітницькі бесіди з дітьми різних вікових груп, завдання, яких полягали у:

• навчання дітей бути обережними під час спілкування з незнайомцями;
  • навчанню критично оцінювати намагання незнайомих осіб вступити в контакт, якими б привабливими вони не здавалися;
  •  вчити чинити опір неприйнятній пропозиції на прикладі пригод із казковими героями.

Просвітницька бесіда для батьків

"Стоп насильству!"

Тема насильства- це завжди боляче та складно.

Але про це треба говорити, не мовчати, щоб в подальшому запобігти цим випадкам.

Варто кожному знати: що якщо вчасно зрозуміти що відбувається в житті людини, яка потерпає від насильства, то можна звернутися до фахівця і сподіватися на якісну підтримку і допомогу.

Памʼятайте, можливо, саме від вас залежить підтримка в житті постраждалого від насильства, коли найбільше людина цього потребує!

ДНЗ #35 "Світлячок " приєднуються до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

27.11.2023 року була проведена просвіта серед батьків та педагогів з метою привернення уваги суспільства до будь-яких проявів насильства.

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля над жінками

Актуальною і болючою темою для суспільства, є тема - насильства. Особливо вона відчутна саме зараз у наш час.

З метою запобігання випадків насильства з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанії « 16 днів проти насильства», щоб попередити виникнення цієї « хвороби», яка шкодить усім, хто постраждав ,незалежно від причини. Щоб кожен зміг долати людські конфлікти, відмовлятися від помсти та агресіі, не бути байдужими.

Тільки спільними зусиллями можна звільнити світ від насильства!!!

25 листопада - Міжнародний День боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

Батьки та колектив закладу приєднуються до кампанії та підтримки заходів щодо протидії насильства.