Історія

Дитячий садок № 35 -  це тихий мальовничий куточок в Кропивницькому по вул.Сергія Сєнчева 16-А. Це малюки з 2-х до 6-ти років. Це закохані в свою справу працівники, яких об’єднує  одне спільне бажання: зрозуміти дитину, не нав’язуючи їй своєї волі, допомогти бути самій собою, усвідомлюючи себе як особистість. Це – нові методики і програми, втілення яких дає можливість  досягти ефективного інтелектуального, морального, естетичного розвитку дітей.

Це дім, де організоване середовище створює найкращі умови для здорового фізичного і психічного життя дитини. Приміщення, в якому знаходиться  дошкільний навчальний заклад №35 побудоване у 1965 році. Нелегко було починати. Перша завідуюча нашого садочка забезпечила придбання м’якого та твердого інвентарю, приладдя для занять, іграшки, посуд тощо.

Знаходиться наш садочок в мальовничому куточку міста. На території закладу ростуть багатолітні дерева різних порід, квітне багато квітів, буяє різнотрав’ я. Живе тут багато птахів та білочок. Природне середовище  є окрасою нашого садочка,  і ми намагаємося використати його для оздоровлення  малят,  їх екологічного та естетичного виховання.

Наш садок – це дім, у якому на всіх дітей чекають не лише друзі, вихователі, а й веселі ігри, забави, цікаві екскурсії та чарівний світ казки. У нас діти вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати одне одного привітно, жити у злагоді й добрі.

Головне наше досягнення - дитячий сміх, що не змовкає протягом багатьох десятиліть! Ми змогли виховати у своїх стінах представників різних професій. Та пишаємось насправді не цим, а тим, що виплекали просто хороших людей, здатних прийти на допомогу, які стали дбайливими батьками і справжніми громадянами рідної країни.